منبع: WinBlog.tk

موج نیوز ساعت 10 صبح روز جمعه ۲۴/۶/۸۵خبری مبنی بر فروخته شدن بلاگفا به شرکت آرتیمیس منتشر کرد که تاییدی بر خبر پرشین وبلاگ در مورد فروش بلاگفا میباشد. متن خبر عینا از سایت موج نیوز درج میشود :

       "به گزارش خبرنگار موج، در پی انتشار اخبار و شایعاتی مبنی بر فروش و واگذاری سرویس وبلاگ نویسی بلاگفا، حمید محمود زاده مدیر عامل شركت نرم نگاران آرمیتیس، اعلام كرد: در روزهای پایانی سال 84 سایت بلاگفا فروخته و واگذار شده است و امیدواریم طی ماههای آینده مراحل تحویل فنی سایت بلاگفا بطور كامل انجام پذیرد.
وی گفت: ما قصد داریم ضمن توسعه و ارائه خدمات بهتر در این سرویس وبلاگ نویسی فارسی، در بازار تجارت الكترونیكی نیز حضوری فعال داشته باشیم.
محمودزاده تصریح كرد: مدیریت بلاگفا و تیم فنی تمام تلاش خود را برای عدم وقوع مشكل و اختلال خاص در مرحله انتقال، برای دهها هزار كاربر خویش بكار خواهند بست.
این مدرس دانشگاه با اعلام تدوین برنامه كوتاه مدت و بلند مدت توسعه بلاگفا، از عرضه خدمات و سرویس های ارزش افزوده متنوع و بی سابقه بخصوص در حوزه تجارت الكترونیك به وبلاگ نویسان فارسی زبان خبر داد.
"

منبع خبر : موج نیوز

این خبر حدود ساعت 10 صبح جمعه 24 شهریور 85 در سایت موج نیوز درج شد . چهار ساعت بعد از درج این خبر، علیرضا شیرازی مدیر سابق بلاگفا ، خبری با عنوان بلاگفا فروخته نشده است در بخش اخبار بلاگفا درج کرد که متن خبر عینا در ادامه نقل میشود:

     "مطلبی در برخی سایتهای خبری منتشر شده است مبتنی بر فروش سایت بلاگفا که قاعدتا یا حقیقت ندارد یا مرتبط با سایت بلاگفا دات كام نمی باشد. همانطور که قبلا نیز ذکر شده. سایت بلاگفا دات کام BLOGFA.COM فروخته نشده است و هیچگونه قصدی هم برای فروش یا واگذاری آن وجود ندارد. قاعدتا اگر فردی به غیر آقای علیرضا شیرازی مدعی مالكیت سایت BLOGFA.COM میباشد می بایست از طریق مراجع قضایی اقدام نماید. این ادعا میتواند در مورد یك برند یا دامنه دیگری با این نام باشد اما مدیریت BLOGFA.COM تاكید می كند كه سایت بلاگفا دات كام همچنان تحت مالكیت و مدیریت آقای علیرضا شیرازی است. "

نوشته شده در تاریخ شنبه 25 شهریور 1385    | توسط: محمدرضا (سردبیر)    | طبقه بندی: پیام مدیر،     | نظرات()